(0232) 237 02 04 | info@samimmobilya.com
Gizlilik Politikamız
Samim Mobilya'ya ait hoş geldiniz.

Bu sözleşme, sitenin kullanım şeklini, kullanım sırasında doldurulacak formlarla iletilen bilgilerin, ziyaretçilerin internet protokolleri ve bilgisayar kullanımlarının gereği sahip oldukları verilerin (IP , tarayıcı yetenekleri vb) kullanım şartlarını düzenler.

1-) Samim Mobilya'ya ait internet sitesine gelen her ziyaretçi gizlilik ve kullanım sözleşmesini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır. Ziyaretçi, bu sözleşmeyi kabul etmiyorsa, tarayıcı penceresini kapatarak siteden ayrılmalıdır.

2-) Samim Mobilya, internet sitesine gelen ziyaretçilerin, form doldurarak veya form doldurmaksızın ilettiği verileri korumakla sorumludur. Ancak internet ortamında hiçbir zaman tam güvenliğin sağlanamadığı da bilinmelidir.

3-) Samim Mobilya, internet sitesine gelen ziyaretçilerin, form doldurarak veya form doldurmaksızın ilettiği verileri, her türlü analizi yapmak amacıyla kullanabilir.

4-) Samim Mobilya, internet sitesine gelen ziyaretçilerin bilgilerini satamaz, kiralayamaz, ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştiremez.

5-) Samim Mobilya, internet sitesine gelen ziyaretçilerin bilgilerini sadece yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep gelmesi halinde paylaşıma açar.

6-) Samim Mobilya internet sitesi, diğer internet sitelerine link vermektedir. Gizlilik sözleşmesi, sadece Samim Mobilya'yı temsil eden bu internet sitesinde geçerli olup, ziyaretçilerin yönlendirildiği diğer internet sitelerini kapsamamaktadır. Ziyaretçilere, yönlendirildikleri sitelerin gizlilik ve kullanım bilgilerini okumaları tavsiye edilir.

Samim Mobilya, üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi vaya kuruma verebileceği hasarlardan sorumlu tutulamaz.